O nas

Kompleks „Przystanek Zapotocze” to całoroczne domki wczasowe, położone w miejscowości  Słopnice, w Małopolsce, niedaleko Krakowa. 

To malownicza wieś w samym sercu Beskidu Wyspowego – krainy pełnej odosobnionych wzniesień i szczytów, które otoczone dolinami, wyglądają jak małe wyspy.. 

Ze względu na dobrze utrzymane górskie szlaki i  trasy, najwyższy szczyt, Mogielica (zaliczana do Korony Gór Polski) przyciąga wielu biegaczy, rowerzystów oraz amatorów narciarstwa biegowego. Na szczycie znajduje się wieża obserwacyjna, z której można podziwiać wspaniałe widoki na całą okolicę, a przy dobrej widoczności, również panoramę Tatr.

Jeśli chcecie odpocząć od miejskiego zgiełku, złapać kontakt z naturą oraz zobaczyć nieco inne, mniej komercyjne oblicze gór, to zapraszamy do nas. „Przystanek Zapotocze” to nie tylko świetna baza wypadowa w  góry, ale przede wszystkim klimatyczna miejscówka, w której czas płynie jakby odrobinę wolniej. Jest to kompleks dedykowany przede wszystkim  rodzinom z dziećmi oraz grupom przyjaciół. 

Na terenie ośrodka znajduje się wszystko czego potrzebujecie, by naładować baterie. Oferujemy trzy całoroczne domki, dużą altanę z grillem, miejsce na ognisko, plac zabaw, boiska sportowe, sezonowy basen oraz strefę mini SPA – saunę i jacuzzi.

Aby wprowadzić Was jeszcze bardziej w góralski klimat, umożliwiamy zakup regionalnych produktów spożywczych.

Sprawdźcie w sekcji „Atrakcje”  jak można u nas aktywnie u nas wypocząć i co warto zwiedzić 🙂