Regulamin obiektu

Regulamin wynajmu domku wczasowego w obiekcie wypoczynkowym „Przystanek Zapotocze” w Słopnicach

 1. Dokonanie rezerwacji  jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji i wpłacie zadatku, umowę wynajmu uważa się za zawartą. 
 2. Wstępna rezerwację należy potwierdzić, wpłacając  zadatek w ciągu 48 godzin. Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje anulację rezerwacji. Pozostała kwotę należy uiścić na miejscu w pierwszej dobie pobytu.
 3. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres nie podlega zwrotowi.
 4. Doba zaczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz.10:00 w dniu wyjazdu (po wcześniejszym uzgodnieniu, pobyt można przedłużyć (20zł/godzina)).
 5. Do korzystania z Domku  uprawnione są tylko osoby zameldowane, których pobyt został wcześniej ustalony i opłacony. Przyjmowanie osób trzecich jest możliwe tylko po wcześniejszym ustaleniu tego faktu z gospodarzem.
 6. Za szkody i zniszczenia  powstałe w okresie wynajmu, odpowiedzialność  finansową ponosi wynajmujący i jest on zobowiązany do pokrycia kosztów naprawy zniszczeń.
 7. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22: 00 do godz. 07: 00. W przypadku, gdy wynajmujący w sposób znaczący narusza spokój sąsiadów, właściciel  zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia pobytu w domku ,bez zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
 8. Ze względu na wymagania ochrony  p/pożarowej w Domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz zakaz używania  własnych urządzeń dogrzewających typu: „farelka”. 
 9. Wynajmujący zobowiązani są do segregacji śmieci w wyznaczonych do tego pojemnikach, znajdujących się pod zlewem w każdym domku. Opłata za niesegregowanie wynosi 100 zł. 
 10. Akceptujemy pobyt zwierząt domowych, za jednorazową opłatą w kwocie 50 zł. Właściciele zobowiązani  są do sprzątania po swoich pupilach, oraz ponoszą za nie pełną odpowiedzialność odszkodowawczą oraz materialną.
 11. Nie wynajmujemy domków i obiektu na wieczory kawalerskie.